• 22.10.2017
    • 01:10
      Nacional Asuncion - Rubio Nu
    • 01:30
      San Luis Quillota - Antofagasta
    • 01:30
      Toronto Raptors - Philadelphia 76ers
    • 01:30
      Renata/Campinas - Canoas
    • 02:00
      Alebrijes de Oaxaca - Murcielagos
    • 02:00
      Potros UAEM - Atletico San Luis
    • 02:00
      Tigres - Deportivo Toluca
    • 02:00
      Bolivar - Guabira Montero
    • 02:00
      CSD Comunicaciones - Deportivo Malacateco
    • 02:00
      Cleveland Cavaliers - Orlando Magic
    • 02:00
      Miami Heat - Indiana Pacers
    • 02:00
      New York Knicks - Detroit Pistons
    • 02:00
      Chicago Bulls - San Antonio Spurs
    • 02:00
      Memphis Grizzlies - Golden State Warriors
    • 02:00
      Houston Rockets - Dallas Mavericks
    • 02:00
      Auckland Football (Women) - Capital Football (Women)
    • 02:00
      Ateneo Lady Eagles (Women) - DLSU Archers (Women)
    • 02:00
      Unilever - Regatas
    • 02:06
      Pachuca - Puebla
    • 02:30
      Alianza Lima - Union Comercio
    • 02:30
      Milwaukee Bucks - Portland Trail Blazers
    • 02:30
      Miyabi Inoue - Jia Jing Lu
    • 02:45
      Junior - Santa Fe
    • 03:00
      Real Esteli - CD Walter Ferreti
    • 03:00
      Diriangen FC - Chinandega FC
    • 03:00
      Juarez FC - Cimarrones de Sonora
    • 03:00
      Edmonton - Miami FC Blues
    • 03:00
      Denver Nuggets - Sacramento Kings
    • 03:00
      Utah Jazz - Oklahoma City Thunder
    • 03:30
      Peerless - Junior
    • 04:00
      Club America - Necaxa
    • 04:00
      Herediano - Alajuelense
    • 04:00
      Dorados de Sinaloa - Zacatepec
    • 04:00
      Ust Tigresses (Women) - Ue Lady Warriors (Women)
    • 04:00
      Evan Song - Jurabek Karimov
    • 04:00
      Hanyu Guo - Sara Errani
    • 04:30
      Los Angeles Clippers - Phoenix Suns
    • 06:55
      ATP Challenger Ningbo - China
    • 07:00
      Zwiegen Kanazawa - Kyoto Sanga
    • 07:00
      Fagiano Okayama - Thespakusatsu
    • 07:00
      Roasso Kumamoto - Tokushima Vortis
    • 07:00
      Kamatamare Sanuki - Montedio Yamagata
    • 07:00
      Avispa Fukuoka - JEF United
    • 07:00
      Ural (Youth) - Akhmat Grozny (Youth)
    • 07:00
      Taro Daniel - Mikhail Youzhny
    • 07:30
      Wing Yee - Adv. Double Flower
    • 08:00
      Goyang Orions - Seoul Samsung Thunders
    • 08:00
      KT Sonicboom - KCC Egis
    • 08:00
      Ulsan Hyundai - Jeju United
    • 08:00
      Brisbane Roar - Newcastle Jets
    • 08:00
      Gangwon FC - Jeonbuk Hyundai
    • 08:00
      Gwangju FC - Sangju Sangmu Phoenix
    • 08:00
      Seoul Woori Card Hansae - Cheonan HC Skywalkers
    • 08:00
      Illawarra - Brisbane Bullets
    • 08:05
      Chiba Jets - Osaka Evessa
    • 09:00
      Japan (U19, Women) - South Korea (U19, Women)
    • 09:00
      Gyeongbuk Gimcheon High Pass (Women) - IBK Altos (Women)
    • 09:30
      Changchun Yatai - Jiangsu Suning
    • 09:30
      Apollon Smyrnis (U20) - Xanthi (U20)
    • 09:30
      Hoi King - South China
    • 10:00
      Dongbu Promy - ET Land Elephants
    • 10:00
      Cairns - Perth Wildcats
    • 10:00
      UP Fighting Maroons - UE Red Warriors
    • 10:00
      1 HFK Olomouc B - Rapotin
    • 10:00
      Persela Lamongan - Persib Bandung
    • 10:00
      Perth Glory - Central Coast
    • 10:00
      Slovan Cernovir - FC Dolany
    • 10:00
      Dnipro Dnepropetrovsk - VNAU Vinnytsia
    • 10:00
      Tatran Presov (Women) - Ruzomberok (Women)
    • 10:00
      Kerkyra (U20) - Panetolikos (U20)
    • 10:15
      SK Unicov - Tj Valasske Mezirici
    • 10:15
      Meteor Prague - Jiska Novy Bor
    • 10:15
      FK Viktoria Zizkov - Znojmo
    • 10:30
      Hermannstadt - Braila
    • 10:30
      Levadiakos FC (U20) - PAS Giannina (U20)
    • 10:30
      Teplice (U21) - Dukla Prague (U21)
    • 10:30
      Rakican - NK Odranci
    • 10:55
      ATP European Open, Antwerp - Belgium
    • 11:00
      MFK Karvina (U21) - Zlin (U21)
    • 11:00
      Anzhi Makhachkala (Youth) - Arsenal Tula (Youth)
    • 11:00
      Inter (Youth) - Fiorentina (Youth)
    • 11:00
      Olympiacos Pireus (U20) - PAOK (U20)
    • 11:00
      Bohemians 1905 (U21) - Pribram (U21)
    • 11:00
      Trinec (U21) - SK Sigma Olomouc (U21)
    • 11:55
      ATP/WTA VTB Kremlin Cup, Moscow - Russia
    • 12:00
      Villarreal - Las Palmas
    • 12:00
      Hobro - Nordsjalland
    • 12:00
      Umraniyespor - Gaziantep BB
    • 12:00
      Giresunspor - Manisaspor
    • 12:00
      Real Oviedo - Cordoba
    • 12:00
      Yesilgiresun - Sakarya BSB
    • 12:00
      Pistoia - Sidigas Avellino
    • 12:00
      Atletico Madrid B - Racing Ferrol
    • 12:00
      RZ Deportivo Aragon - Atletico Baleares
    • 12:00
      Marbella - CD Badajoz
    • 12:00
      Granada B - Cartagena
    • 12:00
      Union Adarve - Real Madrid B
    • 12:00
      Peralada CF - SCR Santa Eulalia
    • 12:00
      CSKA Moscow - Avtodor Saratov
    • 12:15
      Arouca - Gil Vicente
    • 12:25
      WTA BGL BNP Paribas Luxembourg Open, Luxembourg - Luxembourg
    • 12:30
      PSV - Heracles
    • 12:30
      Chievo - Verona
    • 12:30
      Estudiantes - Barcelona
    • 12:30
      Baskonia Vitoria Gasteiz - Gipuzkoa Basket
    • 12:30
      CAI Zaragoza - BC Andorra
    • 12:30
      Real Betis Sevilla - Fuenlabrada
    • 12:30
      TVB 1898 Stuttgart - TSV GWD Minden
    • 12:30
      TBV Lemgo - TV Huttenberg
    • 12:30
      SC DHfK Leipzig - HC Erlangen
    • 12:30
      MT Melsungen - SC Magdeburg
    • 12:30
      Lamia 1964 (U20) - Panathinaikos (U20)
    • 12:30
      Dong Tam Long An - Sai Gon FC
    • 12:30
      C V Sant Cugat Tma (Women) - Haro Rioja Voley (Women)
    • 12:30
      Meralco Bolts - Barangay Ginebra San Miguel
    • 12:45
      Port FC - Muang Thong United
    • 12:45
      Siam Navy - Sisaket
    • 12:55
      ATP Intrum Stockholm Open, Stockholm - Sweden
    • 13:00
      Stal Kamianske - Chernomorets Odessa
    • 13:00
      Ural - Akhmat Grozny
    • 13:00
      Sivasspor - Bursaspor
    • 13:00
      Gran Canaria - Joventut
    • 13:00
      BC Rjazan - CSKA 2 Moscow
    • 13:00
      Ipswich - Norwich
    • 13:00
      Stumbras - Utenis Utena
    • 13:00
      Suduva - Zalgiris
    • 13:00
      CD Vera - Las Palmas C
    • 13:00
      Trakai - Kauno Zalgiris
    • 13:00
      Strommen - Ull Kisa
    • 13:00
      Lietava Jonava - Atlantas Klaipeda
    • 13:00
      Hamburg II - Oldenburg
    • 13:00
      Kuzbass Kemerovo - Zenit Kazan
    • 13:00
      Jelgava - Metta LU
    • 13:00
      Chonburi - Bangkok Glass
    • 13:00
      Pattaya United FC - Chiangrai United
    • 13:00
      Besiktas - Arkas Spor
    • 13:00
      Marach O. / Pavic M. - Qureshi A.U.H. / Rojer J.J.
    • 13:00
      Damir Dzumhur - Ricardas Berankis
    • 13:30
      FC Koln - Werder Bremen
    • 13:30
      Nurnberg - Dynamo Dresden
    • 13:30
      Kaiserslautern - Duisburg
    • 13:30
      Erzgebirge Aue - SSV Jahn Regensburg
    • 13:30
      Ha Noi T&T - XSKT Can Tho
    • 13:30
      Babelsberg - Budissa Bautzen
    • 13:30
      SV Worgl - Hard
    • 13:30
      Viktoria Berlin - VSG Altglienicke
    • 13:30
      BFC Dynamo - BSG Chemie Leipzig
    • 13:30
      FSV Union Furstenwalde - Energie Cottbus
    • 13:30
      Lokomotive Leipzig - Auerbach
    • 13:30
      Admiralty Football Club - GFA Sporting Westlake
    • 13:30
      Spain (U17) - Iran (U17)
    • 13:30
      Tsmoki Minsk - BC Astana
    • 13:35
      Shanghai SIPG - Guangzhou R&F
    • 13:35
      Chongqing Lifan - Shanghai Shenhua
    • 13:35
      Guangzhou Evergrande - Guizhou Zhicheng
    • 13:35
      Tianjin Teda - Beijing Guoan
    • 14:00
      Admira - Salzburg
    • 14:00
      Lyngby - Odense
    • 14:00
      Nakumatt - Bandari
    • 14:00
      Sofapaka - Western Stima
    • 14:00
      Wormatia Worms - SSV Ulm 1846
    • 14:00
      Spartak Moscow 2 - Tyumen
    • 14:00
      Slutsk - Isloch
    • 14:00
      Wolfsburg II - Altona 93
    • 14:00
      Waldhof Mannheim - Kickers Offenbacher
    • 14:00
      FSV Zwickau - CZ Jena
    • 14:00
      Vllaznia - Partizani Tirana
    • 14:00
      Bangkok United - Ratchaburi
    • 14:00
      Police Tero - Sukhothai
    • 14:00
      Suphanburi - Buriram United
    • 14:00
      Team Tvis Holstebro (Women) - Ringkobing (Women)
    • 14:00
      Thuringer HC (Women) - FTC (Women)
    • 14:00
      Gonzalez S. / Peralta J. - Lipsky S. / Sharan D.
    • 14:15
      Fenerbahce - Royal Hali Gaziantep
    • 14:20
      Mirnyi M. / Oswald P. - Dzumhur D. / Sancic A.
    • 14:30
      AZ Alkmaar - Utrecht
    • 14:30
      Feyenoord - Ajax
    • 14:30
      Everton - Arsenal
    • 14:30
      Eskisehirspor - Erzurumspor BB
    • 14:30
      Elazigspor - Samsunspor
    • 14:30
      Adroit Sports Association - Chong Ghee
    • 14:30
      Olbia Calcio - Cuneo
    • 14:30
      Roskilde - Fredericia
    • 14:30
      Carrarese - Arzachena
    • 14:30
      Renate - Sudtirol
    • 14:30
      Club Brugge - FC Antwerp
    • 14:30
      Ravenna Calcio - Albinoleffe
    • 14:30
      Vejle - Viborg
    • 14:30
      Ziraat Bankasi - Fenerbahce
    • 14:30
      Cegledi VSE - Budafoki MTE Ujbuda
    • 14:30
      Dunakanyar VAC - Gyirmot
    • 14:30
      MTE 1904 - Szeged 2011
    • 15:00
      Stand United FC - Young Africans
    • 15:00
      Nice - Strasbourg
    • 15:00
      Benevento - Fiorentina
    • 15:00
      Atalanta - Bologna
    • 15:00
      Spal - Sassuolo
    • 15:00
      Torino - Roma
    • 15:00
      Milan - Genoa
    • 15:00
      IFK Goteborg - Ostersunds FK
    • 15:00
      GIF Sundsvall - IFK Norrkoping
    • 15:00
      Oldenburg - Ulm
    • 15:00
      Eisbaren Bremerhaven - Bayern Munchen
    • 15:00
      Proximus Spirou Basket B - Bent Schoenen Waregem
    • 15:00
      VfL Gummersbach - SG Flensburg Handewitt
    • 15:00
      Abo Sport (Women) - Africa Sport (Women)
    • 15:00
      HC Oka - Al Ahly (LBA)
    • 15:00
      VfV 06 Hildesheim - Eintracht Norderstedt
    • 15:00
      CA Bizertin - Stade Gabesien
    • 15:00
      Lokomotiva Zagreb - NK Istra 1961
    • 15:00
      Asteras Tripolis - Panionios
    • 15:00
      Trelleborgs - Atvidabergs
    • 15:00
      Puszcza Niepolomice - Olimpia Grudziadz
    • 15:00
      1860 Munich - Bayern Munich II
    • 15:00
      Partizan - Backa Palanka
    • 15:00
      Fakel Novy Urengoy - Lokomotiv Novosibirsk
    • 15:00
      Vitebsk - Shakhtyor Soligorsk
    • 15:00
      Riga FC - Rigas Futbola Skola
    • 15:00
      Gosk Gabela - Zeljeznicar
    • 15:00
      Mosta - Floriana
    • 15:00
      Thai Honda - Super Power Samut Prakan
    • 15:00
      HNK Hajduk II - Sesvete
    • 15:00
      NK Radomlje - Jadran Dekani
    • 15:00
      NK Kranj - ASK Bravo
    • 15:00
      Zalaegerszeg - Soroksar
    • 15:00
      Nakhon Ratchasima - Ubon Umt Utd
    • 15:00
      Grigor Dimitrov - Juan Martin Del Potro
    • 15:30
      Arka Gdynia - Jagiellonia
    • 15:30
      Freiburg - Hertha Berlin
    • 15:30
      CSKA Moscow - Zenit
    • 15:30
      Kayserispor - Konyaspor
    • 15:30
      SK Bentky Nad Jizerou - Domazlice
    • 15:30
      Stechovice - FK Litomerice
    • 15:30
      Horn - Admira (A)
    • 15:30
      SK Sokol Brozany - AFK Chrudim
    • 15:30
      Chippa United - Cape Town City FC
    • 15:30
      Varnsdorf - Frydek Mistek
    • 15:30
      Vlasim - Mas Taborsko
    • 16:00
      GS Larisas Faros - Panathinaikos
    • 16:00
      Illichivec Mariupol - Zorya
    • 16:00
      St. Gallen - Lausanne
    • 16:00
      Luzern - Young Boys
    • 16:00
      Sion - Lugano
    • 16:00
      Helsingor - Brondby
    • 16:00
      Valladolid - Lugo
    • 16:00
      Neptunas - Alytaus Dzukija
    • 16:00
      Trabzonspor - Istanbul BSB
    • 16:00
      Wohlen - Wil
    • 16:00
      Strogino - Zenit Penza
    • 16:00
      Benfica B - Uniao Madeira
    • 16:00
      KFCO Wilrijk - OH Leuven
    • 16:00
      United Volleys RheinMain - TSG Solingen Volleys
    • 16:00
      Racing de Casablanca - Chabab Atlas Khenifra
    • 16:00
      Assyriska FF - Sollentuna FF
    • 16:00
      Team Tvis Holstebro - Skanderborg
    • 16:00
      Zvezda (Women) - LC Bruhl (Women)
    • 16:00
      Sariyer Bld - Bakirkoy Bld Yesilyurt
    • 16:00
      Istanbul B. Sehir - Torul Genclik
    • 16:00
      Ankara Yenimahalle BSK (Women) - Handball Club Zalau (Women)
    • 16:15
      Celta Vigo - Atletico Madrid
    • 16:15
      FC Vereya - FK Septemvri Sofia
    • 16:15
      Diego Sebastian Schwartzman - Jo Wilfried Tsonga
    • 16:20
      Zalgiris - Prienai Birstonas Vytautas
    • 16:30
      Austria W. - Rapid W.
    • 16:30
      Pro Piacenza - Prato
    • 16:30
      Gabala - Qarabag FK
    • 16:30
      US Gavorrano - Lucchese
    • 16:30
      Navalcarnero - Deportivo Fabril
    • 16:30
      FeralpiSalo - Gubbio
    • 16:30
      Livorno - Giana Erminio
    • 16:30
      Monza - Arezzo
    • 16:30
      Germany (U17) - Brazil (U17)
    • 16:30
      America de Quito - Mushuc Runa
    • 16:30
      Olympiacos - Aries Trikala
    • 16:45
      Heerenveen - Vitesse
    • 16:50
      Nykobing (Women) - CSM Bucuresti (Women)
    • 17:00
      Troyes - Lyon
    • 17:00
      Boluspor - Balikesirspor
    • 17:00
      Tottenham - Liverpool
    • 17:00
      Eskisehirspor - Erzurumspor
    • 17:00
      Cedevita Zagreb - Crvena Zvezda
    • 17:00
      Auxilium CUS Torino - Consultinvest Pesaro
    • 17:00
      Zenit St. Petersburg - VEF Riga
    • 17:00
      EHV Aue - VfL Lubeck Schwartau
    • 17:00
      HSG Nordhorn Lingen - TV Emsdetten
    • 17:00
      Vipers Kristiansand (Women) - SG BBM Bietigheim (Women)
    • 17:00
      Olot - Llagostera
    • 17:00
      Racing Santander - Barakaldo
    • 17:00
      Gernika - Caudal Deportivo
    • 17:00
      Sabadell - Ontinyent CF
    • 17:00
      Alemannia Aachen - RW Essen
    • 17:00
      Santa Clara - Guimaraes B
    • 17:00
      S. Wanderers - Everton de Vina
    • 17:00
      Tatran Presov - Zilina
    • 17:00
      Zaglebie Sosnowiec - Stomil Olsztyn
    • 17:00
      Dinamo Batumi - Chikhura Sachkhere
    • 17:00
      Badalona - Atletico Saguntino
    • 17:00
      Plzen - Brno
    • 17:00
      Gimnastica Segoviana - Rayo Majadahonda
    • 17:00
      Porto B - Varzim
    • 17:00
      Astra Giurgiu - Voluntari
    • 17:00
      Olympiakos Nicosia - Ermis Aradippou FC
    • 17:00
      Tondela - Belenenses
    • 17:00
      Shakhter Soligorsk - Maccabi Tel Aviv
    • 17:00
      Robursport Pesaro (Women) - Igor Gorgonzola Novara (Women)
    • 17:00
      Foppapedretti Bergamo (Women) - Liu Jo Nordmeccanica Modena (Women)
    • 17:00
      ACH Volley Ljubljana - Mladost Brcko
    • 17:00
      Saugella Team Monza (Women) - Sab Grima Legnano (Women)
    • 17:00
      Corinthians/Guarulhos - Minas Tennis Clube
    • 17:00
      Vandoeuvre Nancy (Women) - Mulhouse (Women)
    • 17:00
      Belogorie Belgorod - Yaroslavich Yaroslavl
    • 17:00
      Bekescsabai Elore SE - Szolnoki MAV FC
    • 17:00
      Siofok - Nyiregyhaza Spartacus FC
    • 17:00
      Csakvari - Budaorsi SC
    • 17:00
      FC Gyori ETO - Kazincbaricika SC
    • 17:00
      Hearts of Oak - Inter Allies
    • 17:00
      Liberty Professionals - Asante Kotoko
    • 17:15
      GS Apollon Smyrnis - Xanthi
    • 17:15
      Platanias - Larissa
    • 17:15
      Sliema Wanderers - Hibernians
    • 17:30
      Djurgarden - Hacken
    • 17:30
      Frankfurt Skyliners - Bayreuth
    • 17:30
      Osters IF - Falkenbergs
    • 17:30
      Halkbank - Jeopark Kula Bld.
    • 17:55
      ATP Challenger Cali 2 - Colombia
    • 18:00
      Wisla Krakow - Legia Warsaw
    • 18:00
      Wolfsburg - Hoffenheim
    • 18:00
      Anzhi - Arsenal Tula
    • 18:00
      FC Copenhagen - Aarhus
    • 18:00
      Udinese - Juventus
    • 18:00
      Sogndal - Sarpsborg 08
    • 18:00
      Sandefjord - Stromsgodset
    • 18:00
      Molde - Haugesund
    • 18:00
      Viking - Valerenga
    • 18:00
      Rayo Vallecano - Sporting Gijon
    • 18:00
      Gimnastic - Alcorcon
    • 18:00
      Stabaek - Tromso
    • 18:00
      Murcia - Valencia
    • 18:00
      Real Madrid - Unicaja Malaga
    • 18:00
      De Longhi Treviso - Pallacanestro 2.015 Forli
    • 18:00
      Benacquista Ass. Latina - Cagliari Dinamo Academy
    • 18:00
      Reggio Calabria - NPC Rieti
    • 18:00
      Remer Treviglio - Novipiu Casale Monferrato
    • 18:00
      Aurora Basket Jesi - Assigeco Piacenza
    • 18:00
      Lighthouse Trapani - Virtus Roma
    • 18:00
      Grotta - Afturelding
    • 18:00
      Tertnes IL (Women) - BNTU Minsk Region (Women)
    • 18:00
      Zlin - Mlada Boleslav
    • 18:00
      Slavia Prague - Slovan Liberec
    • 18:00
      Merida - Lorca Deportiva CF
    • 18:00
      Olympique Khouribga - Olympique de Safi
    • 18:00
      Anderlecht - Genk
    • 18:00
      Hapoel Ashkelon - Maccabi Petach Tikva
    • 18:00
      LPR Piacenza - Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia
    • 18:00
      Revivre Milano - Gi Group Monza
    • 18:00
      Calzedonia Verona - Sir Safety Conad Perugia
    • 18:00
      BCC Castellana Grotte - Top Volley Latina
    • 18:00
      Kioene Padova - Diatec Trentino
    • 18:00
      Cucine Lube Civitanova - Bunge Ravenna
    • 18:00
      Dinamica Mantova - Ferrara
    • 18:00
      Roseto Sharks - Amici Pallacanestro Udinese
    • 18:00
      Niki Eginiou - PAOK
    • 18:00
      Apollon Limassol - Aris Limassol
    • 18:00
      Kongsvinger - Mjondalen
    • 18:00
      Lleida - Cornella
    • 18:00
      Valencia B - Ebro
    • 18:00
      CD San Fernando - Real Murcia
    • 18:15
      EA7 Emporio Armani Milano - Enel Brindisi
    • 18:15
      Pallacanestro Cantu - Dolomiti Energia Trento
    • 18:30
      Dynamo Kiev - Shakhtar Donetsk
    • 18:30
      Leganes - Athletic Bilbao
    • 18:30
      Galatasaray - Fenerbahce
    • 18:30
      Santarcangelo - Teramo
    • 18:30
      Independiente del Valle - Fuerza Amarilla S.C.
    • 18:30
      Reggiana - Unione Sportiva Fermana
    • 18:30
      Pordenone - A.C. Mestre
    • 18:30
      FC Vitosha Sofia - Beroe Stara Zagora
    • 18:30
      LDU Quito - Delfin SC
    • 18:45
      Crvena Zvezda - Vojvodina
    • 19:00
      Numancia - Granada B
    • 19:00
      Lorca Deportiva CF - Tenerife
    • 19:00
      Bnei Herzelia - Hapoel Unet Holon
    • 19:00
      Rijeka - Osijek
    • 19:00
      Leones Negros - Cafetaleros de Tapachula
    • 19:00
      El Nacional - Barcelona Guayaquil
    • 19:00
      UNAM Pumas - Monterrey
    • 19:00
      Krsko - Rudar Velenje
    • 19:00
      Aves - Benfica
    • 19:00
      Red Star Belgrade - Mladost Lucani
    • 19:00
      Deportivo Saprissa - Limon
    • 19:00
      Al Ahly Cairo - ES Sahel
    • 19:15
      Bnei Sakhnin - Hapoel Haifa
    • 19:30
      Olympiacos - PAOK
    • 19:30
      Sieco Service Ortona - Gioiella Micromilk Gioia Del Colle
    • 19:30
      G. Camaqua - SC 12 Horas
    • 19:30
      Ser Caxias (U19) - Torino FC Brasil (U19)
    • 19:45
      FCSB - Poli Timisoara
    • 19:55
      ATP Challenger Las Vegas - USA
    • 20:00
      Almeria - Reus Deportiu
    • 20:00
      Brann - Rosenborg
    • 20:00
      Club Africain - Supersport United
    • 20:00
      Portuguesa SP - Desportivo Brasil SP
    • 20:00
      Zulte Waregem - Waasland Beveren
    • 20:00
      Marquense - Municipal
    • 20:00
      Jedinstvo Bemax Bijelo Polje - Omonia Nicosia
    • 20:00
      Muszynianka (Women) - LKS Commercecon Lodz (Women)
    • 20:15
      Hapoel R.l.b Tuvia - As Ramat Hasharon 2
    • 20:30
      Viterbese - Robur Siena
    • 20:30
      Alessandria - Pisa
    • 20:30
      U. De Concepcion - O Higgins
    • 20:45
      Lazio - Cagliari
    • 20:45
      Real Madrid - Eibar
    • 20:45
      Obiettivo Lavoro Bologna - Banco Di Sardegna Sassari
    • 20:45
      Deportivo Cuenca - Macara
    • 21:00
      Marseille - PSG
    • 21:00
      Gremio RS - Palmeiras
    • 21:00
      Bahia BA - Vitoria
    • 21:00
      Cruzeiro MG - Atletico MG
    • 21:00
      Sao Paulo - Flamengo RJ
    • 21:00
      Atletico PR - Sport Recife PE
    • 21:00
      Santos SP - Atletico GO
    • 21:00
      Jorge Wilstermann - Universitario de Sucre
    • 21:00
      Guadalupe FC - Municipal Liberia
    • 21:00
      Real Potosi - Oriente Petrolero
    • 21:15
      Sporting Lisbon - Chaves
    • 21:30
      Brooklyn Nets - Atlanta Hawks
    • 21:30
      Valur Reykjavik - FH Hafnarfjardar
    • 21:30
      Dep. Anzoategui - Atletico Venezuela
    • 21:30
      Portuguesa - Dep. La Guaira
    • 21:30
      Mineros de Guayana - Dep. Tachira
    • 21:30
      Zulia FC - Atletico Socopo
    • 21:30
      Estudiantes de Merida - Dep. JBL Del Zulia
    • 21:30
      Aragua - Trujillanos
    • 21:30
      Metropolitanos - Monagas
    • 21:30
      Caracas - Dep. Lara
    • 22:00
      San Jose Earthquakes - Minnesota United
    • 22:00
      New York City - Columbus Crew
    • 22:00
      FC Dallas - LA Galaxy
    • 22:00
      Portland Timbers - Vancouver Whitecaps
    • 22:00
      DC United - New York Red Bulls
    • 22:00
      Seattle Sounders - Colorado Rapids
    • 22:00
      Philadelphia Union - Orlando City
    • 22:00
      Montreal Impact - New England Revolution
    • 22:00
      Atlanta United FC - Toronto FC
    • 22:00
      Real Salt Lake - Sporting Kansas City
    • 22:00
      Houston Dynamo - Chicago Fire
    • 22:00
      Carmelita - Perez Zeledon
    • 22:00
      Zamora - Carabobo
    • 22:00
      CD Real Sociedad - Vida
    • 22:00
      Mogi Das Cruzes Helbor (U19) - Baura Basketball Team (U19)
    • 22:15
      Jaguares de Cordoba - Deportivo Cali
    • 23:00
      Chapecoense - Fluminense
    • 23:00
      Ponte Preta - Avai
    • 23:00
      San Francisco FC - Managua FC
    • 23:00
      Curico Unido - U. Espanola
    • 23:00
      Guayaquil City - Clan Juvenil
    • 23:00
      Sol de America - Sportivo Trinidense
    • 23:00
      Club Sport Emelec - U. Catolica del Ecuador
    • 23:00
      Deportivo Ocotal - Juventus Managua
    • 23:15
      CD San Jose - The Strongest
  • 23.10.2017
    • 00:00
      Santa Tecla - CD Audaz
    • 00:00
      Santos de Guapiles - Cartagines
    • 00:15
      Millonarios - Once Caldas
    • 00:30
      Alianza Petrolera - Tigres FC
    • 01:00
      Oklahoma City Thunder - Minnesota Timberwolves
    • 01:00
      Libertadores De Queretaro - Soles
    • 01:10
      Olimpia Asuncion - Sportivo Luqueno
    • 01:30
      U. De Chile - Palestino
    • 01:30
      Sports Boys Warnes - Petrolero de Yacuiba
    • 01:55
      ATP Challenger Traralgon - Australia
    • 02:15
      Veracruz - Guadalajara Chivas
    • 02:30
      Rionegro FC - Deportivo Pasto
    • 03:30
      Los Angeles Lakers - New Orleans Pelicans
    • 03:55
      ATP Challenger Suzhou - China
    • 03:55
      ATP Challenger Ho Chi Minh City - Vietnam
    • 04:55
      WTA BNP Paribas Finals, Singapore - Singapore
    • 10:00
      Madura United - Bhayangkara Surabaya United
    • 10:55
      ATP Erste Bank Open 500, Vienna - Austria
    • 10:55
      ATP Swiss Indoors, Basel - Switzerland
    • 10:55
      ATP Challenger Brest - France
    • 11:00
      Lokomotiv Moscow (Youth) - FK Krasnodar (Youth)
    • 11:00
      Kolkheti Poti - Shukura Kobuleti
    • 11:00
      Brno (U21) - 1. FC Slovacko (U21)
    • 11:30
      Italy (U17, Women) - Malta
    • 13:00
      Maccabi Kabilio Jaffa - Sektzya Nes Tziona
    • 13:00
      Ceske Budejovice (U21) - Plzen (U21)
    • 13:00
      Jihlava (U21) - FC Banik Ostrava (U21)
    • 13:00
      Mlada Boleslav (U21) - Slovan Liberec (U21)
    • 13:30
      Maccabi Tzur Shalom - Hapoel Asi Gilboa
    • 13:30
      Maccabi Shaaraim - Hapoel Azor
    • 13:30
      Maccabi Ironi Kiryat Ata - Hapoel Beit Shean Mesilot
    • 14:00
      Hapoel Hod Hasharon - Beitar Kfar Saba Shlomi
    • 14:00
      Maccabi Ironi Amishav Petah Tikva - Shimshon Kfar Kasem
    • 14:00
      Posta Ranger FC - Zoo Kericho
    • 14:00
      Austria (U17) - Luxembourg (U17)
    • 14:00
      AS Ashdod - Ironi Modiin
    • 14:30
      Kfar Qasim - Hapoel Bikat Hayarden
    • 14:30
      Beitar Givat Zeev - Shikun HaMizrah
    • 15:00
      Slovenia (U17, Women) - Finland (U17, Women)
    • 15:00
      Djurgardens IF FF (U21) - BK Hacken (U21)
    • 16:00
      Belarus (Women) - Ukraine (Women)
    • 16:00
      Torpedo Kutaisi - Lokomotivi Tbilisi
    • 16:00
      Al Ahli Amman - Al Baqaa
    • 16:00
      Israel (Women) - Spain (Women)
    • 16:30
      Viking FK - Aalesunds FK U19
    • 17:00
      Zenit Farm Saint Petersburg - Mba Moscow
    • 17:00
      Hapoel Ironi Herzeliya - Hapoel Kafr Kanna
    • 17:00
      Dnepr Mogilev - FC BATE Borisov
    • 17:00
      Ludogorets Razgrad - Etar 1924 Veliko Tarnovo
    • 17:00
      Austria (U19, Women) - Belgium (U19, Women)
    • 17:00
      Macedonia (U19, Women) - Croatia (U19, Women)
    • 17:30
      Torpedo Zhodino - FC Minsk
    • 17:45
      Juventus - Pieno Zvaigzdes
    • 17:55
      ATP Challenger Lima - Peru
    • 18:00
      FMP - Zadar
    • 18:00
      Wisla Plock - Slask Wroclaw
    • 18:00
      Kalev/Cramo - Parma Permsky Kray
    • 18:00
      MBK Spartak Saint Petersburg - Khimky Podmoskovye Moscow Region
    • 18:00
      Eskisehir Basket - Anadolu Efes
    • 18:00
      Akhi Akko - Fc Ahva Kfar Manda
    • 18:00
      Lithuania (U17) - Romania (U17)
    • 18:00
      Hapoel Nazareth Illit - Beitar Tel Aviv Ramla
    • 18:00
      Dinamo Tbilisi - FC Samtredia
    • 18:00
      Hapoel Katamon - Ironi Nesher
    • 18:00
      Ironi Ramat Hasharon - Maccabi Herzliya
    • 18:00
      GVI (U21) - Horsholm Usserod Ik
    • 18:30
      Lokomotiv Moscow - Krasnodar
    • 18:30
      Al Wehda - Al Hussein Irbid
    • 18:30
      AEK - Atromitos
    • 19:00
      Al Ahli Atbara - Ahli Al Khartoum
    • 19:00
      Randers - Aalborg
    • 19:00
      Besiktas - Basaksehir
    • 19:00
      Maccabi Rishon Lezion - Maccabi Ashdod
    • 19:00
      BSC Panthers Furstenfeld - Dukes Klosterneuburg
    • 19:00
      Olimpija Ljubljana - Hopsi Polzela
    • 19:00
      Malmo - AIK
    • 19:00
      Hammarby - IK Sirius FK
    • 19:00
      Varnamo - Syrianska FC
    • 19:00
      Odds BK - Lillestrom
    • 19:00
      Jonkopings Sodra - Kalmar
    • 19:30
      NE Megaridas - AOF Porfyras
    • 19:30
      Anderlecht (Reserves) - Standard Liege (Reserves)
    • 19:30
      Juventude (U19) - Soledade FC
    • 19:30
      Genk (Reserves) - St. Truiden (Reserves)
    • 19:30
      Zulte Waregem (Reserves) - Eupen (Reserves)
    • 19:45
      FC Botosani - Dinamo Bucurest
    • 20:00
      Real Sociedad - Espanyol
    • 20:00
      Sigidas Avellino - Polisportiva Nuova Matteotti Corato
    • 20:00
      Don Bosco Crocetta - Asd College Basketball Borgomanero
    • 20:00
      FC Oss - AZ Alkmaar (Youth)
    • 20:00
      Moreirense - Braga
    • 20:00
      Aarau - Winterthur
    • 20:00
      Hapoel Beer Sheva - Maccabi Tel Aviv
    • 20:00
      Gent (Reserves) - Club Brugge (Reserves)
    • 20:15
      Oberhausen - Bonner SC
    • 20:30
      Sandhausen - St. Pauli
    • 20:30
      Cultural Leonesa - Albacete Balompie
    • 20:30
      Union Saint Gilloise - Tubize
    • 20:30
      Vicenza - Triestina Calcio
    • 20:30
      Club Comunicaciones - CA San Miguel
    • 20:30
      Raja Casablanca - Hassania Agadir
    • 20:30
      Brescia - Bari
    • 20:45
      Germani Basket Brescia - Openjobmetis Varese
    • 20:45
      Pontedera - Pistoiese
    • 20:45
      Trapani - Catanzaro
    • 20:45
      Linfield - Crusaders
    • 21:00
      La Coruna - Girona
    • 21:00
      AOP Falirou - Ikaros Esperos
    • 21:00
      MZT Skopje - Cibona
    • 21:00
      France (Women) - Ghana (Women)
    • 22:00
      Guimaraes - Portimonense
    • 22:30
      Arnett Gardens - Boys Town
    • 23:00
      Godoy Cruz - Rosario Central
    • 23:30
      Paulistano - Mogi Das Cruzes
  • 24.10.2017
    • 00:00
      Botafogo RJ - Corinthians
    • 14:00
      Sc Daburiyya Osama - Maccabi Bney Reine
    • 20:00
      Real Madrid - Ea7 Emporio Armani Milano
    • 20:00
      Maccabi Tel Aviv - Olympiacos
    • 20:00
      Khimki Moscow - Crvena Zvezda
    • 20:00
      Barcelona - Zalgiris
  • 25.10.2017
    • 01:30
      Club Bigua De Villa Biarritz - Club Malvin
    • 02:15
      Club Atletico Welcome - Club Goes
    • 20:00
      Baskonia Vitoria Gasteiz - Valencia
    • 20:00
      CSKA Moscow - Panathinaikos
    • 20:00
      Unicaja Malaga - Brose Baskets
    • 20:00
      Fenerbahce - Anadolu Efes
  • 26.10.2017
    • 20:00
      Olympiacos - Khimki Moscow
    • 20:00
      Zalgiris - Real Madrid
    • 20:00
      Ea7 Emporio Armani Milano - Barcelona
    • 20:00
      Crvena Zvezda - Maccabi Tel Aviv
  • 27.10.2017
    • 17:00
      Widad Sportive Tamara - Rachad Bernoussi
    • 20:00
      Valencia - Unicaja Malaga
    • 20:00
      Anadolu Efes - CSKA Moscow
    • 20:00
      Panathinaikos - Fenerbahce
    • 20:00
      Brose Baskets - Baskonia Vitoria Gasteiz
  • 28.10.2017
    • 13:35
      Tianjin - Qingdao
    • 14:00
      Sbornaya RO Rostselmash - TPF-UOR
    • 14:00
      Zhejiang Guangsha Lions - Fujian
    • 17:00
      Rivne-oshvsm Rivne - Shamany Kiev
    • 20:00
      Deportivo Moron - San Martin de Tucuman
    • 20:00
      Sociedad Hebraica Argentina (Women) - River Plate (Women)
    • 20:00
      Platense (Women) - San Lorenzo de Almagro (Women)
  • 29.10.2017
    • 13:35
      Guangzhou - Shanghai
  • 30.10.2017
    • 16:00
      OB Odense (Reserves) - Sonderjyske (Reserves)
  • 01.11.2017
    • 14:00
      Barsa Sumy (U19) - Olimpik Sdushor Kropivnytskiy (U19)
    • 18:30
      Blancos de Rueda Valladolid - Breogan Lugo
  • 08.11.2017
    • 12:30
      Police SA - Katong FC
    • 15:00
      NK Domzale (Youth) - NK Maribor Branik (Youth)
  • 10.11.2017
    • 15:00
      FC Ternopil-Pedlicei - Niva Terebovlya
  • 19.11.2017
    • 12:00
      Zhilstroy-2 Kharkiv - Ateks-Sdushor-16 Kiev
  • 22.11.2017
    • 22:30
      Maia Basket Clube - Sampaense Basket
  • 24.11.2017
    • 17:00
      BC Zalgiris Kaunas II - Delikatesas Joniskis
  • 12.12.2017
    • 20:30
      ALF Alimou - Kronos Agiou Dimitriou
  • 15.12.2017
    • 11:30
      Bnei Yzalel Rehovot - Maccabi Ironi Kiryat Malakhi
  • 16.12.2017
    • 11:00
      Bayer 04 Leverkusen (U19) - Borussia Dortmund (U19)
  • 19.12.2017
    • 15:30
      Kampala City Council - Express FC
  • 24.12.2017
    • 19:15
      Maccabi Arazim Ramat Gan - Maccabi Rishon Letzion 3
  • 20.01.2018
    • 15:00
      Mbao FC - Kagera Sugar
  • 04.03.2018
    • 15:00
      SV 19 Straelen - Ratingen SV
  • 17.03.2018
    • 19:00
      First Vienna - Karabakh Wien
  • 26.03.2018
    • 17:00
      Zenit Farm Saint Petersburg - Irkut Irkutsk